🌟 بهترین مشاوره روانشناسی مرند 🌟

آرکا مسیر رسیدن به تغییر و آرامشی دوباره 💚

سایت مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا امکان دسترسی به شبکه گسترده ای از متخصصان سلامت روان را با قیمت کاملاً مقرون به صرفه برای تمامی افراد فراهم آورده است. گفتگوی آنلاین و یا تلفنی با یک درمانگر مجرب می تواند بسیار راحت تر از مراجعه حضوری به کلینیک های مشاوره و رواندرمانی باشد و وقت بسیار کمتری را نیز از فرد بگیرد. این مسئله به خصوص با توجه به گسترش و شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه و لزوم به حداقل رساندن رفت و آمد، اهمیت مضاعف پیدا کرده است. از سویی بسیاری از مردم کشور در شهرهای کوچک و روستاها شرایط دسترسی به درمانگران کارآمد و با تجربه را ندارند. از این رو سایت مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی همگانی به خدمات تخصصی سلامت روان و با تکیه بر به روزترین و مدرن ترین تکنیک های درمانی به ارائه خدمات تخصصی خود می پردازد.

اگر از اضطراب، افسردگی، وسواس، مشکل روابط زناشویی، مشکل در تربیت فرزند و سایر مسائل مشابه رنج می برید؛ اگر بحران بیماری کرونا شما را در تنگنای شدیدی قرار داده و توان سازگاری با آن را ندارید؛ اکنون زمان آن رسیده است که با آغاز فرآیند مشاوره آنلاین، قدم در مسیر سلامت و بهزیستی بگذارید. سایت مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا می تواند بهترین نوع مشاوره را برای رسیدن به تغییر و آرامشی دوباره در زندگی در اختیار شما قرار دهد.

 خدمات تیم مشاوره روانشناسی آرکا :

 • مشاوره در زمینه حل تعارض و اختلاف‌های پیش‌آمده در روابط بین فردی

  (زندگی در قرن 21 امی به‌شدت نیازمند مهارت‌های زندگی است یکی از این مهارت‌های اساسی مهارت حل تعارض‌ها و اختلافات است. تعارض و اختلاف بخشی عادی در هرگونه رابطه سالم است. انتظار نمی‌رود که افراد در مورد همه‌چیز به توافق برسند. نکته مهم این نیست که از هرگونه تعارض و اختلاف اجتناب شود بلکه مهم‌تر از آن یادگیری چگونگی حل آن به روش سالم است. هنگامی افراد در روابطشان درگیر تعارض و اختلاف نادرستی شوند این می‌تواند به رابطه آسیب جدی وارد کند؛ اما درصورتی‌که افراد یاد بگیرند که با احترام و به‌طور مثبت باهم برخورد کنند و تعارض و اختلاف را فرصتی برای تقویت و رشد رابطه‌شان در نظر بگیرند درواقع می‌تواند انتظار داشت که فرد مهارت حل تعارض و اختلاف را دارد. اگر فکر می‌کنید که در روابط بین فردیتان با هرکسی به مشکل برخورده‌اند، همش بدخلق عصبانی هستید یا از تعارض و اختلافات اجتناب می‌کنید و به‌تنهایی نمی‌توانید از پس مدیریت روابط بین فردیتان بربیایید وقت ان رسیده که از مشاوره و رواندرمانی آنلاین کمک بگیرید.

 • مشاوره فردی

  (همه ما ممکن است در مقطعي از زندگيمون با مشکلات سلامت روان از جمله افسردگی، اضطراب، استرس، دوقطبی (بالا و پایین شدن خلق)، کمبود اعتماد به نفس، اختلالات شخصيت و بسياري از مشکلات ديگر درگير باشيم. در اين مواقع مراجعه به متخصصان سلامت روان می تواند در رفع بسياري از مشکلات رواني و روحي به شما کمک کنند تا برای حل‌وفصل مشکلات روانشناختي خود مهارتهاي لازم را ياد بگيريد. و در جهت رسيدن به اهداف خود، تصمیم‌گیری درست و برنامه ریزی موثر ياد بگيريد و به ارتقاي سلامت روان تان کمک کنيد. اگر احساس مي کنيد که مسئله‌ای باعث پریشانی شما شده و در زندگی روزمره‌تان اختلال ایجاد کرده، وقت آن رسیده که به دنبال مشاوره فردي باشید).

 • مشاوره اعتیاد

  ( اعتیاد یک نوع اختلال رفتاری است و به زبان ساده می‌توان آن را عادت کردن، خو گرفتن و وابستگی به چیزی مخصوصا مواد مخدر تعریف کرد، که به دلیل افراط در استفاده به وجود می‌آید. اعتیاد، عوارض جسمی و روانی زیادی دارد. مشاوره اعتیاد، می­تواند دلایل بروز اعتیاد مانند رفتار و انگیزه­های فرد را کشف کند. آگاه شدن فرد از انگیزه­های خود باعث می­شود تا از اقدامات خودش آگاه­تر شده و کنترل بیشتری بر رفتارهای خود داشته باشد؛ مشاوره ترک اعتیاد هم برای فرد مبتلا به اعتیاد و هم افرادی (همسر، والدین، خواهر و برادر، دوستان) که تحت تاثیر رفتارهای آن­ها هستند، می­تواند موثر باشد).

 • سلامت کودک و نوجوان در دوران کرونایی

  (در سرتاسر جهان زندگی روزمره خانواده‌ها در اثر بیماری همه‌گیر (پاندمی)کرونا دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. مدارس، و اکثر اماکن تفریحی و بازی و مشاغل بسته‌شده‌اند و والدین و سایر مراقبان با شرایط جدیدی از مدیرت فرزندان روبرو شده‌اند و تلاش برای نگه‌داشتن کودکان در خانه، ایجاد احساس امنیت و سلامتی و تلاش برای ادامه دادن آموزش به بهترین شکل شرایط را هم برای کودکان و هم والدین پیچیده کرده است؛ اما والدین باید به آن‌ها کمک کنند تا احساس کنترل بیشتری داشته باشند و به کودکان اطمینان خاطر دهند که حالشان خوب است و وضعیت بهتر خواهد شد. اکثر کودکان با حمایت والدین و سایر اعضای خانواده به‌خوبی شرایط پیش‌آمده ناشی از کرونا را مدیریت خواهند کرد، حتی اگر ممکن است نشانه‌هایی از اضطراب یا نگرانی‌هایی ازجمله مشکل در خواب یا تمرکز وجود داشته باشد. بااین‌حال، برخی از کودکان ممکن است واکنش‌های شدیدتری ازجمله اضطراب شدید، افسردگی و رفتارهای خودکشی را داشته باشند. اگر فکر می‌کنید که در این روزهای کرونایی درگیری و جروبحث با فرزندانتان زیاد شده، در تکالیف درسی‌شان به مشکل برخورده‌اند، بدخلق و نافرمان شده‌اند و مشکل روان‌شناختی را تجربه می‌کنند، همین حالا با ما تماس بگیرید.).

 • مدیریت اضطراب ناشی از شیوع ویروس کرونا

  (شیوع ویروس کرونا (COVID-19) باعث شده است که زندگی ما دچار تغییر و تحول شود. همراه با سایر ابعاد زندگی، شرایط روانی ما نیز دچار مشکل و اختلال شده است. احساس اضطراب، استرس، نگرانی، غم و اندوه، بی حوصلگی، تنهایی و نا امیدی از جمله پیامد های روانی این شرایط است. در شرایط شیوه ویروس کرونا، موارد زیادی وجود دارد که خارج از کنترل ماست اینکه بیماری تا چه مدت طول خواهد کشید، واکسن بیماری چه زمانی کشف و در دسترس همه قرار خواهد گرفت، دیگران چگونه رفتار می کنند و آینده جامعه ما چه خواهد بود. همه این ها مواردی هست که تحت کنترل ما نیستند. بسیاری از ما ممکن است به طور بی وقفه به دنبال یافتن پاسخ و فکر کردن درباره این موارد باشیم. این رفتار به جز اینکه ما را غرق در اضطراب و نگرانی بکند؛ اثر دیگری نخواهد داشت بنابراین مراقبت از سلامت روانی و بهزیستی خود و دیگران در شرایط رونایی اهمیت فوق العاده ای دارد انجام دهید. اگر دچار اضطراب هستید و سایر احساسات نا خوشایند شما را آزار می دهد؛ می توانید از مشاوره های آنلاین تخصصی در زمینه کاهش و مدیریت اضطراب و نگرانی های خود استفاده کنید. سامانه مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا آماده ارائه خدمات تخصصی روانشناسی در زمینه افزایش سلامت روان در شرایط شیوع ویروس کرونا است.

 • ویروس کرونا و قایقی به نام بلا تکلیفی

  (بیماری همه ­گیر فعلی “COVID-19”، عدم اطمینان و بلا تکلیفی در مورد اقتصاد، اشتغال، امور مالی، روابط و البته سلامت جسمی و روانی را افزایش داده است . با این حال، ما به عنوان انسان، به امنیت نیاز داریم. ما می­خواهیم احساس امنیت کنیم و احساس کنترل بر زندگی و بهزیستی خود داشته باشیم. ترس و عدم اطمینان می­ تواند ما را در مسیر زندگی، دچار احساس استرس، اضطراب و ناتوانی کند. هم­چنین می­تواند ما را از نظر عاطفی تخلیه کند و بدترین سناریو های ممکن را برای فردا در ذهن ما زنده نگه می­دارد. برخی افراد از ریسک­ پذیری بالاتری برخوردار بوده و از زندگی در شرایط غیرقابل پیش­بینی لذت می­برند، در حالی که برخی دیگر، تصادفی بودن زندگی را بسیار نگران کننده می­دانند؛ اما همه ما حد و مرز داریم. اگر احساس غرق شدن در بلا تکلیفی و نگرانی دارید، مهم است بدانید که تنها نیستید؛ در حال حاضر بسیاری از ما در یک قایقی به نام بلا تکلیفی هستیم. مهم نیست که چقدر احساس درماندگی و نا امیدی می­کنید، بلکه مراحلی وجود دارد که می­ توانید برای مقابله بهتر با شرایط غیرقابل کنترل و بلا تکلیفی استفاده کنید، اضطراب خود را کاهش داده و با اطمینان بیشتری با شرایط غیرقابل پیش­بین روبرو شوید. اگر احساس نگرانی و عدم قطعيت شديد داريد و نمی توانيد نگراني های خوتان را کنترل کنيد، صحبت کردن با یک درمانگر و مشاور، روش مناسبی برای غلبه بر عدم تحمل بلا تکليفی و رفع علائم و نگرانی های شماست. متخصصان مشاوره و روان درمانی آنلاين آرکا آماده کمک به شما هستند. همین الان با ما تماس بگیرید تا با رفع اضطراب و نگرانی هايتان، زندگی سالم تر و شادتری داشته باشید).

 • مهاجرت و مشکلات همراه آن :

  زندگی در خارج از کشور در کنار مزایای خود، یک سری مشکلاتی نیز دارد. 1- دلتنگی برای خانواده و دوستان: باتوجه به این که برای ما ایرانی­ها خانواده و روابط فامیلی خیلی مهم و وابستگی زیادی بین­مان هست، هنگام مهاجرت و بعد از آن با تنش زیادی مواجه می­کند. 2- هر موقع تغییری در زندگی­مان ایجاد شود، استرس و اضطراب زیادی را متحمل می­شویم؛ بویژه اگر تغییر، مهاجرت به کشور دیگری باشد که فشار روانی زیادی داشته و ترس از شکست و اضطراب سازگاری را به همراه دارد. 3- تا زمانی که شما در کشور جدید، به لحاظ اقتصادی و مالی شرایط ثابتی را داشته باشید، مشکلات اقتصادی زیادی بخصوص برای ایرانیان مقیم خارج رخ می­دهد؛ بنابراین ارتباط با روان­شناس با هزینه­های داخل کشور، خیلی کمک کننده خواهد. 4- از آنجا که مشاوره و روان­درمانی کاملا مبتنی بر فرهنگ و آداب و رسوم و زبان است، بنابراین ممکن است صحبت با روان­شناس غیر ایرانی در آن کشور، چندان مثمرثمر و قابل درک نباشد. متخصصان مشاوره و روان درمانی آنلاين آرکا آماده کمک به شما هستند. شما می­توانید از درمانگران آرما که سابقه مهاجرت و آشنایی با مشکلات آن دارند، ارتباط برقرار کنید.

 • مشکلات خانوادگی و زوج درمانی :

  خیلی از خانواده­ها و زوجین بر این باور هستند که ارتباط سالم و عاشقانه همین­جوری خودبه­خود ایجاد می­شود بنابراین برای رابطه خود با همسرشون هیچ­گونه تلاشی نمی­کنند. بنابراین در قطار زندگی با یک­سری مشکلاتی روبه­رو می­شوند. این مشکلات عبارتند از : مشکل در ارتباط جنسی، خیانت، ناباروری، دخالت­های خانواده زوجین، خشونت خانگی، اعتیاد و پرخاشگری همسر و … . راه مقابله و حل این مشکلات، صرفا صبر و تحمل و یا طلاق گرفتن نیست؛ بلکه این مشکلات پیامد یک سری رفتارهایی است که زوجین به تدریج در روابط خود انجام می­دهند. طبق پژوهش­ها، مشکلات زوجین، به طور میانگین 6 سال زودتر از زمان مراجعه به روان­شناس آغاز می­شوند. بنابراین برای داشتن ارتباط عاشقانه و بدون تنش تلاش­های سودمند نیاز است. اگر شما هم با همسر یا یکی از اعضای خانواده خود دچار تنش هستین، متخصصان آرکا آماده کمک به شما هستند.

تیم مشاوره روانشناسی آرکا خدمات غیرحضوری خود را به اشکال مختلف در اختیار مراجعان قرار می دهد. گفتگوی تلفنی، گفتگوی صوتی و یا مکالمه به صورت چت در تلگرام و واتس اپ و سایر پیام رسان های مشابه و همچنین گفتگوی تصویری در اسکایپ، ایمو یا واتس اپ، همگی روش هایی هستند که مراجعان می تواند متناسب با شرایط و سلایق خود انتخاب کنند. هر کدام از این روش ها که انتخاب شود، حریم شخصی افراد کاملاً حفظ شده و اصل ناشناس بودن رعایت می شود.

سامانه مشاوره و رواندرمانی آرکا با حضور درمانگران مجرب می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای دریافت کمک تخصصی باشد. این سامانه به شما کمک می کند باورها و رفتارهای ناکارآمد خود را شناسایی و رفع کرده و با تقویت مهارت های روانشناختی، زندگی خویش را غنی تر و لذت بخش تر کنید. شما شایسته سلامت و موفقیت هستید، تنها چیزی که نیاز است وجود یک درمانگر کارآمد و حمایتگر است که شما را در این مسیر همراهی کند.

لیست آموزش ها و خدمات ما مشاوره روانشناسی مرند : 

 

راه های ارتباطی با ما مشاوره روانشناسی مرند :

 • ایمیل: Arkapsy@gmail.com

 • شماره تماس مشاوران : 09109902086

 • شماره واتس اپ: 09109902086

فهرست