درباره آرکا

تیم مشاوره و رواندرمانی آنلاین​ آرکا متشکل از متخصصان سلامت روان دارای صلاحیت حرفه‌ای و آموزشی و از کارآمدترین دانش‌آموختگان دانشگاههای ایران است که با هدف ارائة خدمات سلامت روان برای هرکس و همه جا که با چالش های زندگی دست و پنجه نرم می کنند ایجاد شده است.

نام ما، آرکا، از عناصر حمایت، پشتیبانی، همدلی، دلگرمی الهام گرفته شده است. ما کمک های حرفه‌ای و تخصصی به افراد ارائه می‌دهیم تا الگوهای منفی زندگی، هیجانات و عواطف منفی، الگوهای ناکارآمد اندیشیدن و رفتارهای غیر مفید را که زندگی آنها را تحت تاثیر قرار داده شناسایی کرده و آن را تغییر دهند تا تجربیات خوشایند و رضایتمندی را در زندگی خود تجربه کنند. امیدواریم که آرکا بتواند منابع لازم را برای درک الگوهای زندگی شما ، تقویت ارتباطات و دستیابی به اهداف شخصی شما را فراهم کند.

ماموریت ما

جهت گیری مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا انجام مشاوره و روان درمانی حرفه ای، مبتنی بر شواهد (علمی) در دسترس، مقرون به صرفه، با کیفیت و مناسب است. 

همچنین هدف ما افزایش دانش عمومي و سواد سلامت روان برای هرکس در هر زمان و هر مکان به صورت آنلاین و از طریق چت یا گفتگوی متنی، صوتی (وویس) یا ویدیویی است.

آرکا چگونه از سایر خدمات مشاوره و رواندرمانی آنلاین متفاوت است؟

  • تیم تخصصی ما به سلامت روان از جنبه های مختلف نگاه می کنند اعتقاد ما بر این است که مسائل مربوط به سلامت روان از عوامل متعددی تاثیر می‌پذیرند.
  • تیم ما توسط متخصصان سلامت روان اداره می شود که دقیق ترین، عینی ترین و بی طرفانه ترین آگاهی ممکن را درباره سلامت روان، روانشناسی و نگرانی های مرتبط را ارائه می‌دهد.
  • متخصصان مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا پژوهشگر نیز هستند. تیم تخصصی ما در زمینة مداخلات آنلاین، طرح های پژوهشی و تحقیقاتی زیر نظر مراکز و دانشگاههای معتبر وزرات بهداشت و علوم طراحی و اجرا می‌کنند.
  • اطلاعات در مورد سلامت روان بدون حمایت و پشتیبانی کافی نیست. خواندن و اطلاعات دادن صرف در مورد سلامت روان به صورت آنلاین خوب است. اما بعدش چی؟چگونه شما اولین قدم ها را به سمت درمان و گرفتن کمک تخصصی بردارید؟ به همین دلیل است که خدمات مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا علاوه بر افزایش آگاهی و سواد سلامت روان به ارائة خدمات مشاوره و رواندرمانی آنلاین می‌پردازد.

نیاز به مشاوره دارید؟

شما لایق حمایت و دلگرمی هستید

اگر در حال حاضر، خودتان یا فرد دیگری در شرایط خیلی بحرانی قرار دارید (احتمال آسیب رساندن به خود و افراد دیگر) لطفا از این سایت استفاده نکنید و بااین شماره ها تماس بگیرید.

اورژانس شهری: 115 –  اورژانس روانپزشکی تهران: 44508200-021 – صدای مشاور: 1480 – اورژانس اجتماعی: 123

شبکه های اجتماعی آرکا

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه مشاوره و رواندرمانی آنلاین آرکا می باشد. بهینه سازی شده توسط تیم : طراحی سایت تبریز

فهرست